HAKKIMIZDA

Ülkemiz ve dünya genelinde klasik Amerikan otomobil tutkunu milyonlarca insan var. Klasik otomobil tutkularını yansıtacak teksil ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, oto aksesuarları arıyorlar. Otomobillerindeki zevk ve yaşam tarzını tüm yaşantısına yaymayı hedefleyenlere yönelik olarak eskikafali.com internet sitesi üzerinden destek vermeye karar verdik. Aynı desteği oldieshead.com adresinden de vereceğiz.

Aslında bir klasik Amerikan tutkunu kişiler tarafından kurulmuş olan Oldieshead İnternet İşlemleri Yolu ile Satış LTD. ŞTİ. iki farklı site olan oldieshead.com ve eskikafali.com ile hizmete açıldı. E-ticaret sitelerimiz aracılığı ile hem aradığınız ürünleri bulabilecek, hem de sıra dışı pek çok ürünü sipariş ederek klasik oto tutkunuzu yansıtabileceksiniz. Sizlere en kaliteli ürünleri sunma ilkesi ile yola çıktık ve her geçen gün ürün yelpazemizi artırıyoruz. Klasik oto tutkunu her birey artık aradığı ürünü müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla hizmet götüren firmamız ile rahat edecek.

Sitelerimiz güvenli alışveriş yapabilmeniz için veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanıyor. eskikafali.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmaktadır. Bu bilgiler veri tabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Oldieshead.com üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde yapılıyor. Yapacağınız alışverişlerde Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha bir çok avantajlı seçenek ile karşılaşacaksınız.

Yolunuz Ölüdeniz bölgesine düşerse, Hisarönü Cumhuriyet Caddesi Barlar Sokağı'nda bulunan farklı tasarımı ile dikkat çeken barımıza ve ürünlerimizi bulabileceğiniz mağazamıza bekleriz. Klasik otomobil tutkunlarını ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Vergi Numarası : 6410544866

Vergi Dairesi : Fethiye / MUĞLA

MERSİS No :0641054486600001

İletişim Bilgileri

Firma Adı : Oldieshead İnternet İşlemleri Yolu ile Satış LTD. ŞTİ.

Telefon : +90 516 165 50 60

Adres : Ölüdeniz, Cumhuriyet Cd. No:66, 48340 Fethiye/Muğla

E-posta : info@eskikafali.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?